METAPARK ZP 2000


Platforma parkingowa zależna nazywana również rodzinną, przeznaczona jest do parkowania samochodów na dwóch poziomach. Instalowana jest najczęściej w garażach obiektów wielorodzinnych, biurowych oraz hotelach. Coraz częściej znajduje również zastosowanie w budownictwie  jednorodzinnym.

Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania uzyskuje się dodatkowe miejsca parkingowe nie zwiększając samej powierzchni garażu, a sam montaż wykonany jest poprzez przytwierdzenie konstrukcji nośnej do podłoża i sufitu.

Platforma METAPARK ZP 2000 jest najbardziej kompaktowym systemem w ofercie,  w odróżnieniu od modelu METAPARK ZP 2000 Plus+ charakteryzuje są pomniejszony wymiar podestu górnego i może być instalowana na miejscach parkingowych o długości 500 cm.

Z platformy mogą korzystać seryjnie produkowane samochody osobowe np. sedan, kombi w niektórych przypadkach również SUV o maksymalnych wymiarach określonych w karcie katalogowej produktu. Urządzenie cechuje również możliwa zmiana wysokości podnoszenia platformy w przypadku zmiany samochodu.

Platforma parkingowa METAPARK ZP 2000 może być instalowana jako stanowisko pojedyncze lub układ podnośników zasilanych jednym wspólnym agregatem hydraulicznym. Każdy użytkownik posiada swój własny klucz patentowy przez co użycie platformy przez osoby do tego nieuprawnione jest niemożliwe. Przedstawiona platforma jest urządzeniem standardowym zaprojektowanym pod standardowe wymiary miejsc parkingowych. Jako producent jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i realizację projektów indywidualnych.



Pliki do pobrania

Rysunki DWG

Karta Katalogowa


 

PolandEnglishGermanFrenchRussia