METALTECH to czołowy, polski producent i dystrybutor systemów parkingowych METAPARK 

przeznaczonych do parkowania samochodów osobowych. Jesteśmy obecni na rynku od 1981 roku. Produkcję i sprzedaż systemów parkingowych rozpoczęliśmy w roku 2010. Nasze systemy parkingowe METAPARK tworzymy w całości w Polsce, w zakładach produkcyjnych wchodzących w skład Grupy METALTECH-PIASECKI.

Urządzenia produkujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszego w Polsce parku maszynowego, a nasz zespół tworzy wysoko wyspecjalizowana kadra inżynierów. Ogromny nacisk kładziemy na ciągłe samokształcenie, rozwój technologii materiałowej, konstrukcji oraz jakość produkowanych przez nasz urządzeń.

Innowacyjne spojrzenie na wymagania Inwestorów jest gwarancją naszego sukcesu przy realizacji największych i najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych, zarówno tych standardowych, jak i tych wymagających nietypowych rozwiązań technicznych.

Dzięki temu, że oferujemy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie w zakresie produkcji, instalacji, serwisu i modernizacji platform parkingowych, staliśmy się krajowym liderem w produkcji i sprzedaży systemów parkingowych.

Naszymi Klientami są największe firmy deweloperskie, najznamienitsze pracownie architektoniczne oraz Klienci indywidualni.

Zakres działalności

  • projektowanie, produkcja, dostawa i instalacja wysokiej jakości platform parkingowych METAPARK
  • konsultacje i wsparcie projektowe dla inwestorów i architektów
  • konserwacje i serwis platform parkingowych
  • konsultacje i przeszkolenia właścicieli naszych urządzeń z obsługi ich działania
  • udział w odbiorach i corocznych badaniach przeprowadzanych przez Urząd Dozoru Technicznego

Standardy

Wszystkie nasze systemy parkingowe produkowane są zgodnie z Dyrektywą Maszynową 2006/42/WE, 2014/30/UE, 92/58/EWG.

Pozostańmy w kontakcie

Zachęcamy Państwa do śledzenia naszego profilu na Facebook-u i kanale YouTube i poznania nas bliżej – sprawdzenia czym się zajmujemy i dlaczego lubimy to co robimy.

PolandEnglishGermanFrenchRussia