METAPARK NSR 2000


Platforma parkingowa niezależna skośna regulowana METAPARK NSR 2000 przeznaczona jest do niezależnego parkowania samochodów, dwóch (NSR 2000S) lub czterech (NSR 2000D). Wykorzystywana najczęściej w garażach obiektów wielorodzinnych, biurowych lub hotelowych, nie dysponujących odpowiednio ilością miejsc parkingowych. Dzięki zastosowaniu tego modelu uzyskuje się dodatkowe niezależne miejsca parkingowe przy tej samej powierzchni hali garażowej.

Wymogiem wykonania montażu urządzenia, jest wykonanie zagłębienia w miejscu instalacji. Platforma ze względu na swoją pochyłą pracę, pozwala zaoszczędzić do 15 cm wysokości hali garażowej od standardowych nie pochylających urządzeń, a sam montaż jest możliwy już w garażu o minimalnej wysokości 290 cm. W odróżnieniu do modelu NPS 2000, rozsunięte słupy nośne platformy NSR 2000 pozwalają na szersze otwarcie drzwi samochodu i swobodniejsze wyjście kierowcy z auta.

Urządzenie przeznaczone jest do stosowania w inwestycjach w których występują ograniczenia w uzyskaniu odpowiedniej wysokości hali garażowej. Platforma przeznaczona jest do parkowania seryjnych samochodów osobowych typu: sedan, kombi oraz SUV o maksymalnych wymiarach określonych w karcie katalogowej produktu.

Platforma parkingowa METAPARK NSR 2000 może być instalowana jako pojedyncze urządzenie (dla 2 lub 4 samochodów), bądź układ platform zasilanych jednym wspólnym agregatem hydraulicznym. Każda platforma posiada własny klucz patentowy przez co użycie jej przez osoby trzecie jest niemożliwe.

Przedstawiona platforma jest urządzeniem standardowym zaprojektowanym pod typowe wymiary miejsc garażowych budynków wielorodzinnych. Jako producent jesteśmy otwarci na realizację projektów indywidualnych.Pliki do pobrania

Rysunki DWG

Karta Katalogowa


 

PolandEnglishGermanFrenchRussia