METAPARK NPS 2000


Platforma parkingowa niezależna prosto-skośna METAPARK NPS 2000 przeznaczona jest do niezależnego parkowania samochodów, dwóch (NPS 2000S) lub czterech (NPS 2000D). Wykorzystywana najczęściej w garażach obiektów wielorodzinnych, biurowych lub hotelowych, nie dysponujących odpowiednio ilością miejsc parkingowych. Dzięki zastosowaniu tego modelu uzyskuje się dodatkowe niezależne miejsca parkingowe przy tej samej powierzchni hali garażowej.

Wymogiem montażu, jest wykonanie zagłębienia w miejscu instalacji platformy. Urządzenie ze względu na swoją pochyłą pracę, pozwala zaoszczędzić do 15 cm wysokości hali garażowej w odróżnieniu od platform parkingowych z serii METAPARK N 2000. Parkowania na górnym podeście platformy odbywa się w sposób równoległy z poziomu drogi dojazdowej.

Urządzenie przeznaczone jest do stosowania w inwestycjach w których występują ograniczenia w uzyskaniu odpowiedniej wysokości hali garażowej. Platforma przeznaczona jest do parkowania seryjnych samochodów osobowych typu: sedan, kombi oraz SUV o maksymalnych wymiarach określonych w karcie katalogowej produktu.

Platforma parkingowa METAPARK NPS 2000 może być instalowana jako pojedyncze urządzenie (dla 2 lub 4 samochodów), bądź układ platform zasilanych jednym wspólnym agregatem hydraulicznym. Każda platforma posiada własny klucz patentowy przez co użycie jej przez osoby trzecie jest niemożliwe.

Przedstawiona platforma jest urządzeniem standardowym zaprojektowanym pod typowe wymiary miejsc garażowych budynków wielorodzinnych. Jako producent jesteśmy otwarci na realizację projektów indywidualnych.Pliki do pobrania

Rysunki DWG do pobrania

Karta Katalogowa


 

PolandEnglishGermanFrenchRussia