METAPARK ZP 2000 Plus+


Platforma parkingowa zależna nazywana również rodzinną, przeznaczona jest do parkowania samochodów na dwóch poziomach. Instalowana jest najczęściej w garażach obiektów wielorodzinnych, biurowych oraz hotelach. Coraz częściej znajduje również zastosowanie w budownictwie  jednorodzinnym.

Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania uzyskuje się dodatkowe miejsca parkingowe nie zwiększając samej powierzchni garażu, a sam montaż wykonany jest poprzez przytwierdzenie konstrukcji nośnej do podłoża i sufitu.

Platformę METAPARK ZP 2000 Plus+ wyróżnia podest górnego miejsca parkingowego, jest on pełny i może wynosić wymiary standardowego miejsca parkingowego 250×500 cm.

Z platformy mogą korzystać seryjnie produkowane samochody osobowe również typu SUV o maksymalnych wymiarach określonych w karcie katalogowej produktu. Urządzenie cechuje również możliwa zmiana wysokości podnoszenia platformy w przypadku zmiany samochodu.

Platforma parkingowa METAPARK ZP 2000 Plus+ może być instalowana jako stanowisko pojedyncze lub układ podnośników zasilanych jednym wspólnym agregatem hydraulicznym. Każdy użytkownik posiada swój własny klucz patentowy przez co użycie platformy przez osoby do tego nieuprawnione jest niemożliwe. Przedstawiona platforma jest urządzeniem standardowym zaprojektowanym pod standardowe wymiary miejsc parkingowych. Jako producent jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i realizację projektów indywidualnych.Pliki do pobrania

Rysunki DWG

Karta Katalogowa

 


 

PolandEnglishGermanFrenchRussia