METAPARK Z 2000


Platforma parkingowa zależna nazywana również rodzinną, przeznaczona jest do parkowania samochodów na dwóch poziomach. Instalowana jest najczęściej w garażach dysponujących niezbyt wysoką halą garażową (wymagana wysokość min. 290 cm) i w przypadkach kiedy samochód górny jest użytkowany sporadycznie, a auto parkowane na dole jest wykorzystywane cyklicznie.

Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania uzyskuje się dodatkowe miejsca parkingowe nie zwiększając samej powierzchni garażu. Parkowanie samochodów na górnym podeście platformy możliwe jest zarówno przodem jak i tyłem samochodu, i ostatecznie uzależnione jest od wysokości hali garażowej w miejscu instalacji platformy.

W celu zwiększenia komfortu korzystających z platformy, podest w miejscu wjazdu na został dodatkowo rozszerzony. Z platformy mogą korzystać seryjnie produkowane samochody osobowe o maksymalnych wymiarach określonych w karcie katalogowej produktu.

Platforma parkingowa METAPARK Z 2000 może być instalowana jako stanowisko pojedyncze lub układ podnośników zasilanych jednym wspólnym agregatem hydraulicznym. Każdy użytkownik posiada swój własny klucz patentowy przez co użycie platformy przez osoby do tego nieuprawnione jest niemożliwe. Przedstawiona platforma jest urządzeniem standardowym zaprojektowanym pod typowe wymiary miejsc garażowych budynków wielorodzinnych. Jako producent jesteśmy otwarci na realizację projektów indywidualnych.Pliki do pobrania

Rysunki DWG

Karta Katalogowa


 

PolandEnglishGermanFrenchRussia