METAPARK PPW 2000


Palety przesuwne wzdłużnie METAPARK PPW 2000 są naszą propozycją dla inwestycji w których ze względów technicznych nie ma możliwości zastosowania standardowych podnoszonych do góry platform parkingowych zależnych lub niezależnych i traktowane są jako uzupełnienie ilości miejsc parkingowych. Palety przesuwne wzdłużne PPW 2000 instalowane są na drodze manewrowej i umożliwiają wygospodarowanie miejsc parkingowych bez konieczności wykorzystywania dodatkowej powierzchni. Palety przesuwne zawsze poprzedzają rząd tradycyjnych miejsc parkingowych.

Urządzenia poruszają się po szynach przytwierdzony do posadzki, a sam przesuw odbywa się dzięki silnikowi elektrycznemu usytuowanemu obok palety. Sterowanie odbywa się za pomocą indywidualnych kaset sterujących, a ich lokalizacja jest ustalana indywidualnie w każdym z projektów.

Palety przesuwne występują w wersji pojedynczej PPW 2000S jednego auto na podeście, jak również podwójnej PPW 2000D gdzie na jednym wspólnym podeście przesuwane są jednocześnie dwa auta. Palety przesuwne nie podlegają rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Przedstawiona paleta jest urządzeniem standardowym zaprojektowanym pod typowe wymiary miejsc garażowych budynków wielorodzinnych lub innych obiektów. Jako producent jesteśmy otwarci na realizację projektów indywidualnych.

 Pliki do pobrania

Rysunki DWG


 

PolandEnglishGermanFrenchRussia