METAPARK NS 2000


Platforma parkingowa METAPARK NS 2000 przeznaczona jest do niezależnego parkowania samochodów, dwóch (NS 2000S) lub czterech (NS 2000D). Wykorzystywana najczęściej w garażach obiektów wielorodzinnych, biurowych lub hotelowych, nie dysponujących odpowiednio ilością miejsc parkingowych. Dzięki zastosowaniu tego modelu uzyskuje się dodatkowe niezależne miejsca parkingowe przy tej samej powierzchni hali garażowej.

Wymogiem montażu platformy, jest wykonanie zagłębienia w miejscu instalacji urządzenia, a sam wjazd na platformę pod niewielkim pochyłem. Urządzenie najczęściej stosowane jest w inwestycjach w których występują ograniczenia w uzyskaniu wysokości hali garażowej, jak i samego zagłębienia. Platforma przeznaczona jest do parkowania seryjnych samochodów osobowych typu: sedan, hatchback, kombi o maksymalnych wymiarach określonych w karcie katalogowej produktu.

Platforma parkingowa METAPARK NS 2000 może być instalowana jako pojedyncze urządzenie (dla 2 lub 4 samochodów) bądź układ platform zasilanych jednym wspólnym agregatem hydraulicznym. Każda platforma posiada własny klucz patentowy przez co użycie jej przez osoby trzecie jest niemożliwe. Przedstawiona platforma jest urządzeniem standardowym zaprojektowanym pod typowe wymiary miejsc garażowych budynków wielorodzinnych. Jako producent jesteśmy otwarci na realizację projektów indywidualnych.Pliki do pobrania

Rysunki DWG

Karta Katalogowa


 

PolandEnglishGermanFrenchRussia