METAPARK N 2000


Platforma parkingowa niezależna METAPARK N 2000 jest najbardziej komfortowym i popularnym systemem parkingowym w ofercie. Przeznaczona jest do niezależnego parkowania samochodów, dwóch (N 2000S) lub czterech (N 2000D) na dwóch podestach urządzenia. Wykorzystywana w garażach obiektów wielorodzinnych, biurowych, hotelowych, oraz coraz częściej budownictwie jednorodzinnym nie dysponujących odpowiednio ilością miejsc parkingowych. Dzięki zastosowaniu tego modelu uzyskuje się dodatkowe niezależne miejsca parkingowe przy tej samej powierzchni hali garażowej.

Wymogiem montażu, jest wykonanie zagłębienia w miejscu instalacji. Parkowanie na górnym i dolnym podeście platformy odbywa się w sposób płaski bezpośrednio z poziomu drogi dojazdowe, a samo urządzenie podnosi się do góry w sposób równoległy nie wykonując przy tym żadnych pochyleń. Platforma przeznaczona jest do parkowania seryjnych samochodów osobowych typu: sedan, kombi oraz SUV o maksymalnych wymiarach określonych w karcie katalogowej produktu. Urządzenie ma możliwość zwiększenia udźwigu do 2500 kg na jedno miejsce parkingowe, nie zwiększając przy tym samych gabarytów platformy.

Platforma parkingowa METAPARK N 2000 może być instalowana jako pojedyncze urządzenie (dla 2 lub 4 samochodów), bądź układ platform zasilanych jednym wspólnym agregatem hydraulicznym. Każda platforma posiada własny klucz patentowy przez co użycie jej przez osoby trzecie jest niemożliwe.

Przedstawiona platforma jest urządzeniem standardowym zaprojektowanym pod typowe wymiary miejsc garażowych budynków wielorodzinnych. Jako producent jesteśmy otwarci na realizację projektów indywidualnych.Pliki do pobrania

Rysunek DWG

Karta Katalogowa


 

PolandEnglishGermanFrenchRussia